Hakkımızda

Vizyonumuz, geleceğe sağlıklı nesiller yetiştirebilmek için,bilinçli “RAFTA BİTENE KADAR ÜRÜN BİZİMDİR” diyecek kadar sorumluluk taşıyan bir firma olabilmektir.

Çünkü ONTAD ;

Kaliteli ürün üretir.

Ontad için en değerli varlık insandır.Bu nedenle,  çalışma koşullarından, ürün hazırlamaya kadar, her şey insanların daha iyi yaşaması için gerekli sağlıklı ürünler yapmak içindir.

Yaptığı ürünün sonuna kadar arkasındadır.

Her zaman yenilikçidir.

Yaptığı ArGe faaliyetleri ile sektöre ışık verir.

Doğaya her zaman saygılıdır.

Çalışılması gereken dürüst ticaretin yapıldığı bir firmadır.

 

30 yıla yakın süren bir deneyimi arkasına alarak faaliyetini sürdüren  ONTAD , yenilikçi ve kalitesinden ödün vermeyen yapısı ile sektöründe adından söz ettiren bir konuma gelmiştir.

Kendine ait markaların  yanı sıra, müşteri markası ile de üretim yapabilmekte ve kalitesini her geçen zamanda artırmaktadır. Standart yaptığı üretimlerin yanı sıra ,müşteri talepleri doğrultusunda değişik tad ve ambalajlarda da ürün üretebilmektedir.

Özellikle standart dışı bu yönü ile müşterisinin tüm taleplerini karşılayabilen çözüm odaklı bir firmadır. Sattıktan sonra sorumluluğunun bitmediği,tam tersi yeni başladığının bilincinde olan ONTAD ,“Rafta bitene kadar ürün bizimdir” felsefesi ile her geçen gün müşteriler nezdinde güven tazelemektedir.

Tüm çalışanları ve müşterileri ile aile gibi bir ilişki sürdüren ONTAD, sizleri de bu ailenin içine beklemektedir.

Copyright 2017 Her Hakkı saklıdır